Favorites Lock Screen

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 211 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Microsoft Corporation
Mobil cihazınızı kendi zevkinize göre kişiselleştirebileceğiniz Favorites Lock Screen mobil uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza indirebileceğiniz Favorites Lock Screen mobil uygulaması cep telefonunuzu kendi zevkinize göre özelleştirebileceğiniz eğlenceli bir uygulamadır.

Akıllı telefon kilit ekranınıza, ilgilendiğiniz yıldızlar ve ilgi alanlarıyla ilgili duvar kağıtları ve haberler içeren bazı günlük zil ekleyebilirsiniz. Uygulamamız mobil cihazınızı kullanıcılarına özel bir hale getiriyor. Mobil cihazınızın kendi temalarından sıkıldıysanız kendi ilgi alanlarınızla ilgili içerikleri kullanabilirsiniz. Eşsiz bir kilit ekranı uygulaması, Microsoft Garage projesi olan Favorites Lock Screen, size bir dizi duvar kağıtları sunuyor. İstediğinizi seçerek kullanabilirsiniz.

Favori futbolcularınızı, kriketçilerinizi ve aktörlerinizi takip etmek isteyip istemediğinize, müzik simgelerini, manzaralı çekimlerinizi veya sevimli hayvanlarınızı geçmişten günümüze sunmak ister misiniz? Favorites Lock Screen mobl uygulaması, sizi en çok sevdiğiniz futbolcuları, kilit ekranına koyabilmenizi sağlıyor. Favori tutkularınız ve ilgi alanlarınızla ilgili haberler ve günlük duvar kağıtları Favorites Lock Screen mobil uygulaması ile avuçlarınızın içerisinde. 

Daha Fazla Göster
Favorites Lock Screen indir